Szkolenia rozwoju osobistego

Way2Happiness

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia prowadzone w ramach formuły Way2Happiness mają pomóc drugiemu człowiekowi w podniesieniu jakości jego życia oraz uświadomieniu mu, że należy do grona ludzi szczęśliwych. Ten cel zostaje realizowany w czasie czterech spotkań szkoleniowych – uczestnicy poznają siebie i swoje możliwości, doceniają swoje cechy i umiejętności oraz doprecyzowują życiową misję. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu doradztwu personalnemu uczestnicy nie mają problemu z odpowiedzią na pytanie: „Po co żyję…?”.

Szkolenia online

Formuła szkoleniowa Way2Happiness ma przynosić satysfakcjonujące rezultaty oraz być ogólnodostępna. Nasze szkolenia zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać samych siebie – niezależnie od wieku, płci lub wykształcenia. Szeroki wybór szkoleń online dostępnych w atrakcyjnym abonamencie to gwarancja swobody i komfortu.

Harmonogram szkoleń

Dla organizatorów wybór miejsca, w którym odbędzie się szkolenie jest niezwykle ważny. Chcemy zagwarantować uczestnikom jak najwyższą wygodę, dlatego stawiamy na miejsca łatwo dostępne – w większych miastach w kraju lub za granicą. Marzysz o profesjonalnym doradztwie personalnym? Sprawdź nasz harmonogram – być może wkrótce pojawimy się w Twoim mieście!